Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

В Міжгірській РДА відбулася чергова нарада з керівниками місцевих рад

На черговій нараді з головами виконкомів місцевих рад району, яка відбулася вчора під керівництвом голови райдержадміністрації Василя Худинця та заступника голови РДА Ганни Вощепинець, основна увага була зосереджена питанням проведення в районі чергового призову.

З цього приводу на нараді виступив т.в.о. Міжгірського районного військового комісара Сергій Похільчук, який детально проаналізував показники оповіщення та явки призовників для проходження медкомісії з різних населених пунктів району, розповів про співпрацю з правоохоронними органами з питань виконання завдань призову.

 

Керівникам органів місцевого самоврядування рекомендовано активно проводити роз’яснювальну роботу, наголошуючи, що військовослужбовці строкової служби ні в якому разі не залучатимуться на територію проведення АТО, а також після завершення служби матимуть ряд переваг у працевлаштуванні.

 

Також в конструктивному руслі на нараді обговорено питання наслідків швидкоплинного паводку в районі та порядку оформлення документів щодо ремонту об’єктів інфраструктури (доріг, берегоукріплень) які зазнали в тій чи іншій мірі пошкоджень.

 

Голова райдержадміністрації Василь Худинець наголосив, щосільськими комісіями невідкладно мають бути надані акти обстежень та пропозиції щодо потрібних коштів для здійснення відновлювальних робіт.

 

На нараді також обговорені питання перерозподілу бюджетних коштів на фінансування заробітної плати та першочергових потреб районних установ, планування місцевих бюджетів та ремонту сільських доріг у наступному році.

 

 

 

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: