Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Міжгірський районний суд повернув музей лісу і сплаву на Чорній ріці у державну власність

 

У середу, 05 жовтня 2016 року, Міжгірський районний суд розглянув позов Національного природного парку «Синевир» до комунального підприємства «Музей лісу і сплаву на Чорній ріці», Міжгірського бюро техінвентаризації, державного реєстратора Міжгірської РДА та Синевирської сільської ради.

Справа стосувалася незаконного відчуження Музею лісу і сплаву від Мінекології й створення на його базі комунального підприємства.

Так, у березні 2008 року Закарпатська обласна рада з грубим порушенням законодавства відібрала від держави Музей лісу і сплаву, однак нічого не зробила для його розвитку, у зв’язку з чим унікальний туристичний об’єкт, який постраждав від руйнівних паводків 1998 року, до цього часу перебуває у вкрай занедбаному стані.

У судовому засіданні голова Закарпаттської ОДА Г.Москаль заявив, що Міністерство екології та природних ресурсів готове відродити місцеву пам’ятку за кошти Євросоюзу, призначені для різних екологічних проектів, однак для відкриття фінансування необхідно повернути цей об’єкт у державну власність, тобто на баланс Мінекології.

 

Усвідомлюючи важливість порушеного питання, напередодні судового розгляду цієї справи, депутатським корпусом Синевирської сільської ради було скасовано та визнано недійсним рішення Виконавчого комітету Синевирської сільської ради від 20.03.2008 № 15 «Про оформлення права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», на підставі якого Закарпатській обласній раді було видано свідоцтво про право власності  на об’єкти «Музею лісу і сплаву».

Таким чином, за результатами розгляду справи Міжгірський районний суд своєю постановою повністю задовольнив позов та скасував державну реєстрацію та правовстановлюючі документи на спірний об’єкт.

Після набуття постановою законної сили Музей лісу і сплаву буде повернуто Мінекології, що, за словами Г. Москаля, дасть можливість відродити цей унікальний у Європі об’єкт.


 

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: