Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

ЖИТЕЛІ МІЖГІРЩИНИ МОЖУТЬ ОФОРМИТИ ЗАКОРДОННИЙ ПАСПОРТ У СВОЄМУ РАЙОНІ

Сьогодні відкрили там нову робочу станцію

Від сьогодні жителі гірської Міжгірщини можуть оформити закордонний паспорт у себе в районі. На базі Міжгірського районного сектора міграційної служби області відкрили нову робочу станцію з оформлення біометричних документів.

"Цей невеликий кабінет дозволить вирішити одне з проблемних питань району, де 80% жителів працюють за кордоном і відповідно часто виїжджають – зауважив на відкритті голова Міжгірської районної ради Василь Щур.- Це подія для людей, яка відбулася завдяки консолідації зусиль усіх гілок влади, міграційної служби краю та громади селища”.

Роками, аби отримати закордонний паспорт, людям доводилося двічі долати майже 150-кілометрову відстань до Ужгорода або 60-кілометрову- до Хуста. А це зайве витрачені час та гроші.


Одним з перших переваги нового кабінету відзначив житель села Майдан Роберт Френіс. Молодий чоловік подав документи на біометричний закордонний паспорт. Сама процедура зайняла 15 хвилин. І вже за місяць він отримає бажаний документ.

На закупівлю робочої станції з оформлення біометричних документів місцевою владою було виділено 320 тисяч гривень. Із запровадженням послуги з оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон на території району ця стаття надходжень до місцевого бюджету лише зростатиме.

Начальник ГУДМС України в Закарпатській області Ігор Михайлишин повідомив, щомісяця одним територіальним підрозділом міграційної служби краю оформляється в середньому півтисячі закордонних паспортів. У 2015 році надходження до місцевих бюджетів склали 25 мільйонів 66 тисяч гривень, за 9 місяців цього року вже понад 21 з половиною мільйон гривень. Робоча станція з оформлення біометричних документів на базі Міжгірського районного сектора міграційної служби стала 13 на карті Закарпаття, де можна оформити закордонний паспорт та ID-картку.


Ольга Поштак,

головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю та ЗМІ ГУДМС України в Закарпатській області

 
Коментарі

А яка буде ціна паспорта?
9 жовтня 2016 09:48
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: