Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

У Міжгір'ї відбувся семінар з електронних закупівель через систему «ProZorro»


Сьогодні, 3 листопада, в приміщенні Міжгірської райдержадміністрації проведено семінар з питань здійснення державних закупівель через систему «ProZorro» для розпорядників бюджетних коштів, суб’єктів господарської діяльності, бухгалтерів

виконкомів місцевих рад за участю Юрія Кузько - координатора центру компетенції ProZorro в Закарпатській області, заступника голови правління ГО «Центр громадського моніторингу та досліджень».
В роботі семінару також взяли участь голови та члени тендерних комітетів районних організацій, окремі представники бізнесу. На початку роботи семінару в.о. голови Міжгірської райдержадміністрації Василь Юрик привітав усіх його учасників та запрошених, подякував також директору департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Денису Ману за сприяння в проведенні таких навчань у районах.
В.о . голови райдержадміністрації Василь Юрик звернув увагу розпорядників бюджетних коштів на необхідність бути дуже виваженими в роботі, щоби не допустити фінансових порушень. В ході проведення цього важливого заходу його учасники одержали кваліфіковані роз’яснення стосовно процедурних питань проведення державних закупівель.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: