Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Телевізор небезпечний для чоловічого здоров'я

 

Щоденний багатогодинний перегляд телепередач може негативно вплинути на плодючість чоловіка. За словами вчених, сидіння перед телевізором більше п'яти годин на день призводить до зменшення числа сперматозоїдів на третину.

До такого висновку прийшли фахівці з Університету Копенгагена після того, як вони вивчили дані обстежень 1200 молодих чоловіків.

Дослідження вчених показали, що в тих представників сильної статі, які люблять проводити тривалий час перед телевізором, більш низький рівень тестостерону - чоловічого гормону, який необхідний для вироблення сперми. Фахівці це пояснюють тим, що чоловіки, які занадто багато дивляться телевізор, рідко займаються спортом і харчуються здоровою їжею. А дані чинники здорового способу життя дуже важливі для підтримки фертильності (здатність до зачаття – ред.)

Трохи раніше інше дослідження довело, що любов до телебачення підвищує ризик смерті від тромбу в легенях. Кожні 2 додаткові години сидіння перед екраном телевізора в день збільшували вірогідність смертельного результату від легеневої емболії на 40%. А в тих, хто проводив перед "ящиком" по п'ять і більше годин на день, ризик смерті підвищувався більш ніж в 2 рази в порівнянні з людьми, які приділяли телевізору менше двох годин на день.


 

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: