Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Вчені назвали переваги лисих чоловіків

 

Американські вчені, досліджуючи причини, через які чоловіки лисіють, прийшли до висновку, що лиса голова свідчить про деякі приховані переваги власника, повідомляє Daily Mail.

Опираючись на результати досліджень, проведених на базі університету Баррі у Флориді, вчені підрахували, що близько 45% чоловіків до 35-ти років

І хоча в суспільстві облисіння сприймається як негативне явище, вчені виявили цікаву залежність між втратою волосся та деякими перевагами.

Так, на думку вчених, лисі чоловіки легко займають домінуючі позиції, вони ж відрізняються високою дипломатичністю та мінімальної агресивністю.

Крім того, за остаточною оцінкою експертів, чоловік з облисілою чи поголеною головою на підсвідомому рівні сприймається як зрілий, розумний і освічений індивід. Більш того, вчені дослідили, що відсутність пишної зачіски аж ніяк не є завадою в завоюванні серця жінки. Раннє облисіння говорить про високий рівень тестостерону - основного чоловічого гормону і є показником високої сексуальності чоловіка. За статистикою 40 % жінок вважають чоловіків з лисиною сексуальними.

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: