Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Різдво 2018: повір'я та забобони свята

Всі ми знаємо, що Різдво 2018 святкується 7 січня. Це одне з найважливіших свят у році не тільки для віруючих людей, але і для всіх інших. Звичайно, головні традиції Різдва – це далеко не новина, але є досить цікаві забобони в це свято, про які ми б хотіли розповісти вам.

Різдво 2018: головні повір'я свята
Різдво з'явилося на території нашої країни дуже давно, і за весь час його існування це свято обросло безліччю забобонів і прикмет.
Так, наприклад, вважається, що в цей день дуже важливою, хто перший з гостей увійде у ваш будинок. Якщо це буде жінка, то всі дівчата у вашому домі будуть хворіти цілий рік.
Крім цього, в Різдво так само були досить цікаві повір'я з приводу одягу. Люди вважали, що цього свято можна зустрічати виключно в новому. Прання не допоможе, ваш светр, або штани ви повинні надіті перший раз в житті.
Так само гадати Різдво було заборонено. Вважалося, що для цього є час Святок, яке почнеться з 8 січня і продовжиться аж до Водохреща. До речі, цю заборону на Різдво мало хто виконує.

Трохи дивно, але за різними повір'ями, в Різдво не можна пити воду. Її, звичайно, можна замінити чаєм, або кавою.
Різдво 2018: забобони свята
Існує досить цікаве повір'я в це свято, яке називають 7 благ Різдва. Це число вважається сакральним. Існує повір'я, що зробив сім благ у православне Різдво буде щасливо жити весь рік і навіть має право попросити у ангелів виконання найзаповітнішого бажання. У цей день прийнято подавати сім милостынь заради щастя у прийдешньому році. Зазвичай це 7 однакових монет, які потрібно подавати того, хто викликає в душі щиру симпатію. І саме завдяки цьому, за повір'ями у вас буде дуже щасливий цілий рік.

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: