Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Названі причини швидкої розрядки смартфонів

338799 1Практично кожен користувач смартфона стикається з тим, що його гаджет часом розряджається дуже швидко, передає Ukr.Media.
Загальноприйнято вважати, що це відбувається у початківців користувачів. Однак не секрет, що і набили руку в цій справі люди виявляють, що їх смартфон розряджається дуже швидко.
Редакція порталу Akket.com проаналізувала ситуацію і назвала основних причин, чому це відбувається.
По-перше, вважають експерти, швидкий заряд батареї провокує яскравість екрану гаджета. Для оптимізації зарядки акумулятора, на їх думку, необхідно використовувати автояскравість.
Крім того, живі шпалери, встановлені на смарфтоне, збільшують навантаження на графічний прискорювач, у зв'язку з чим розряджається швидше, а працює набагато повільніше.
Також певну навантаження для гаджета створює функція «Автоповорот екрану». Рекомендується, щоб зайвий раз не витрачати заряд, вибрати одне положення екрану.
Дуже сильно заряд телефону витрачає мережу стільникового оператора. Гаджет, підключений до 3G і Bluetooth, розряджається значно швидше, ніж той, який не ловить мережу мобільного оператора і підключений до Wi-Fi.
Не менш швидко може розрядити акумулятор смартфона фонова робота встановлених додатків. Щоб уникнути цієї проблеми, варто включити авіарежим. Це скоротить розряд батареї до мінімуму.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Міжгір'ї

вологість:

тиск:

вітер: